Sürüm Redmi Note 11 Serisine güncellemeler art arda geliyor!

Haber Ekibi

Destek Ekibi!
Yönetici
Moderator
Katılım
3 Ağustos 2022
Mesajlar
573

Xiaomi, Redmi Note ailesine güncelleme desteğini devam ettiriyor. Şirket şu anda ülkemizde tepe model olan Note 11 serisine MIUI 14 getirmeyi planlıyor. İşte detaylar.​


Xiaomi, MIUI 14 üst yapısıyla sunduğu özelliklerle lanmansa oldukça beğenilmişti. Şirket 14.sürümle daha kararlı hale getirdiği bu ara yüzü kullanıcılarına bir an önce sunmak istiyor. Bu doğrultuda ülkemizde de oldukça çok satan Note 11 serisine yeni ara yüzün geleceği doğrulandı.

Redmi Note 11 halen çok popüler​

Note 11 serisi ülkemizde donanımına göre cazip fiyatlarla satışa sunulmuş durumda. Note 11 Pro+ modeli Kasım 2021'de duyurulmuştu, cihaz gücünü MediaTek Dimensity 920 işlemciden alıyor. Akıllı telefon kutudan Android 11 ve MIUI 12.5 üst yapısıyla çıkış yapmıştı. Güncel olarak Android 12 ve MIUI 13'ü çalıştıran bu seriye Android 13 ile beraber MIUI 14 gelecek.

Yeni gelecek güncellemelerle cihaz çok daha hızlı, daha kararlı ve daha duyarlı çalışabilecek. Güncellemesi hazır olan serinin Global bölge için yayınlanacak güncelleme yapı numarası ise MIUI V14.0.2.0 TKTMIXM olacak.

MIUI 14 üst yapısı artık daha az bellek kullanarak cihazların donanımını daha az yoruyor. MIUI 14 performans iyileştirmelerin haricinde, yeni süper simgeler ve ana ekranda uygulamalar gibi yenilikleri de getirecek.

MIUI 14 güncellemesinin 1-2 hafta içinde Mi Pilot uygulamasına katılan kullanıcılar için yayınlanması bekleniyor. Xiaomi MIUI 13 ile kaybettiği kullanıcılarını geri kazanabilir mi bilinmez ancak performans iddia edildiği gibiyse neden olmasın.
 
Üst
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!