Kurallar Forum Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PathfinderTR

PathfindeTR
Yönetici
Administrator
Katılım
20 Mart 2019
Mesajlar
1,149
Çözümler
2
Konum
Türkiye
Web sitesi
www.pathfindertr.com
PathfinderTR'e Hoşgeldiniz / Welcome to PathfinderTR!

PathfinderTR Kullanıcısı Sözleşmesi & Genel Forum Kuralları.

( A ) MADDESİ GENEL FORUM KURALLARI
Forumda, Türkiye Cumhuriyeti yasalarını ve uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar yazılamaz, ilgili materyal gönderilemez.

Forumda dini, siyasi veya politik içerikli mesajlar ile propaganda yapılamaz.

Forumda yasal olmayan site adresleri vermek; Hack, Crack, Warez, Serial, Edonkey isteği içeren mesajlar yazmak; MP3 isteğinde bulunmak; yazılım telif hakları sebebiyle Türkiye'de temsilciliği bulunan firmalara ait korsan yazılım linkleri vermek; site şifreleri dağıtmak; illegal link, içerik ve yazı yollamak kesinlikle yasaktır ve üyelik iptali nedenidir.

Forumda açılan konu veya mesajlar, konuyu açan üye'ye aittir. Bu konuda PathfinderTR.Com sorumluluk kabul etmemektedir.

Forum'un işleyiş ve kuralları konusunda katılımcıları bilgilendirmek forum yöneticilerinin veya moderatörlerin görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.

Forum üzerinde bulunan katılımcılar forum üzerinde herhangi bir hak talep edemez.
Forum kuralları günün şartlarına göre değiştirilebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir; itiraz edilemez

Site ve Forum içindeki linkler her zaman denetlenemeyeceği gibi içerikleri hakkında uygunsuz olan herhangi bir olaydan PathfinderTR.Comstrong> yöneticileri sorumlu değildir.

Forum üyeleri ( 1 ) bir yıl içerisinde giriş yapmadıklarında, yönetim bu Nickleri sürekli Online olan başka kullanıcıya devredebilme hakkına sahiptir.
Forum da kayıtlı nickler, PathfinderTR.Com'a aittir. Yönetim gerek duyduğunda üyelik silebilme hakkına sahiptir.

( B ) MADDESİ FORUM KATEGORİ KURALLARI

Forumda, Türkiye Cumhuriyeti yasalarını ve uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri ve diğer dünya devletlerini rencide edici ve bunlara karşı aykırı olan konular açılamaz.
Forumda Din, Dil Mezhep ve Irk ayrımı ile alakalı olan ve ayrıca siyasi propaganda amacıyla açılmak istenen konulara izin verilemez.

Kategoriye açılan konulardan tamamen katılımcılar sorumludur. Bununla ilgili 3. şahıslar veya yöneticiler sorumlu tutulamaz.
Konu başlığı açılırken Türkçe imla ve dil kurallarına uyulması gerekir. Aksi durumda kategori yöneticilerinin düzeltme hakkı bulunmaktadır.

Forum üzerinde Türkçe dili dışında herhangi bir dil kullanılamaz.
Forum Üzerinde Website Tanıtımları ( 1 ) Bir Adet Olmaktatır. Konu Başlığına URL Eklemek Yasaktır!
Aynı Konuyu Başlık Değiştirerek Çoklu Tanıtım Yapanlar Forumdan Uzaklaştırılır.

Katılımcılar, Hacking, cracking, warez gibi yasa dışı konularla ilgili başlık açamazsınız, mesaj yazamazsınız.
Oyunlar da dahil olmak üzere herhangi bir yazılım için seri numarası, CD key, crack, keygen gibi bir uygulama isteğinde bulunamazsınız.

Bu tür bilgileri / uygulamaları paylaşamazsınız. Telif haklarıyla korunan müzik ve filmlerin yasa dışı kopyalarını (MP3, DivX vs.) paylaşamazsınız. Bu tür isteklerle ilgili başlıklar silinecektir
Forumlarda belirlenmiş kategorilere uygun olmayan bir konu açamazsınız.

Kategorilere 3. şahısları rencide edici şekilde konular açamaz ve bu konuda kaba lisan kullanamazsınız.
Forum üzerinde yeni bir konu açarak 3. şahıslar ile aranızda ki özel problemleri forum üzerinde tartışamazsınız.

Forum üzerinde yeni bir konu açmadan, daha önce aynı konu'nun açılıp açılmadığını arama butonu ile kontrol ediniz. Aynı konuların bulunması durumunda ise konu başlığı yöneticiler tarafından silinecektir.

Forum kategorilerine içeriği gereksiz ve anlamı olmayan konuları açmamaya özen göstermelisiniz. Böyle bir durumda açılan konu başlığı yöneticiler tarafından silinecektir.

Konu başlığı altında konu dışına çıkılan mesajlar göndermek yasaktır. Böyle bir durumda mesajlarınız yetkililer tarafından silinecektir. Bu şekilde mesajları sürdürmeniz halinde yetkililerin yaptırım uygulama hakkı bulunmaktadır.
Konu başlıkları altında ikili tartışmalara girmek kesinlikle yasaktır.

Böyle bir durumun yaşanması halinde tartışmaya sebep olan mesajlar silinecektir. Ve bu konu da yetkililer üyelere yaptırım uygulama hakkına sahiptir.

Başlıklarınızda açıklayıcı olmalısınız. Hiçbir açıklayıcılığı olmayan "yardım edin", "lütfen dikkat", "acil" ve benzeri başlıklar kullanmamalısınız.

( C ) MADDESİ - KATILIMCI (ÜYE) KURALLARI
Forum ortamında veya özel mesajlarınızda genel ahlak kurallarına aykırı, kişileri/kurumları küçük düşürücü, hakaret niteliğinde sözler kullanamazsınız.

Forum mesajlarınızda ve imzanızda ortaklık bağlantısı (affiliate linki) yayımlayamazsınız. Özel mesaj yoluyla hiçbir üyemizi rahatsız edecek mesajlar gönderemezsiniz.

Özel mesaj ve başka mecralarda yapılan reklamlar deliller sunularak şikayet aracılığıyla yönetime iletilmesi durumunda kullanıcı forumdan uzaklaştırılacaktır.

Üyeler kendi rumuzlarından sorumludur. Rumuzlarda yaşanan herhangi problemlerde sorumluluk rumuz sahibine aittir.
Üyeler yazdıkları mesajlardan sorumludur. 3. şahısları veya yöneticileri bu konuda sorumlu tutamaz.
Forum moderatörlerinden ve editörlerden özel mesajla teknik destek istemeyiniz. Moderatör ve editörlerimiz teknik destek amaçlı olmayan tüm özel mesajlarınıza açıktır.

Türkçeyi mümkün olduğunca doğru kullanmaya ve Genel Forum lisanı ile mesaj yazmamaya gayret ediniz. Yöneticilerin uygunsuz kullanımları düzenleme veya silme hakkı bulunmaktadır.

Forumun huzurunu bozan veya forumda bulunması istenmeyen kişiler, uyarı verilmeksizin ve kurallara bağlı kalarak forumdan uzaklaştırılabilirler.

Yukarıdaki Kurallar, Sizinle Bağdaşmıyorsa;
PathfinderTR Webmaster ve Freelance Forumlarını, Derhal Terketmelisiniz..!

logo.png
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!