[Audentio] FEED

XF Eklentileri [Audentio] FEED 1.3.1 Yama Seviye 4

indirmek için izniniz yok
Feed'ler
Forum dünyasında geçen yılların ardından, forum yapısı ve kullanıcı deneyimi için neyin ideal olduğunu öğrenerek, Feeds ile bir topluluğun nasıl olması gerektiği konusunda bir adım daha attık.

Kullanıcıların hızlı bir şekilde içerik bulma ve oluşturma, forum konusuyla ilgisi olmayan konular hakkında başkalarıyla etkileşim kurma yollarını daha iyi organize etmek istedik, ancak aynı zamanda daha geleneksel bir forum yapısını tercih eden kullanıcıları yabancılaştırmamak istedik. Araştırma, sayısız saat yineleme ve yaratıcılık, bizi sosyal bir platformun tüm avantajlarına sahip ancak küçük toplulukların ihtiyaçlarından asla ödün vermeyen bir ürün yaratmaya yönlendirdi.

Gerçekte, hepsi bir toplulukla farklı şekillerde etkileşime giren birçok kullanıcı türü vardır. Feed'ler, toplulukların artık kullanıcıları tek bir temel deneyime, yani forum listesine yönlendirmesine olanak tanır. Bunun yerine, sıcak (küratörlü), ileti dizileri, en son etkinlikler, sorular ve daha fazlası gibi her bir temel yardımcı programın topluluk içinde kendi ayrılmış alanı vardır. Kullanıcılar, seçilmiş bir yayının yanı sıra, gerçekten seçilmiş bir yayın sunmak için içeriği hangi foruma, kimi takip ettiklerine, izledikleri forumlara ve daha fazlasına göre filtreleyebilirler.
Yazar
PathfinderTR
İndirilme
0
Görüntüleme
174
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme

PathfinderTR ait diğer kaynakar

En son güncellenenler

  1. Sürüm 1.3.1 Yama Seviye 4

    Sürüm 1.3.1 Yama Seviye 4 Sosyal gönderilerin tanıtımını yaparken hatayı düzeltin
Üst
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!